Про даний і-нет ресурс

Опубликовано Tyzh59 - сб, 02/16/2019 - 11:38

Проект «Про Стародавній Київ/Kyiv Heritage» незалежний інформаційний інтернет проект, не заангажований з політичними групами, орієнтований на фізичних та юридичних осіб з приватними та бізнес потребами, на бізнес-аудиторію туристичної індустрії України та зарубіжжя.

Змістом проекту є детальна інформація про використання земель на території Києва.

Мета проекту

  1. Надання довідково-інформаційної підтримки в просуванні вітчизняного бізнеса в сфері надання туристичних послуг на міжнародному рівні;
  2. Забезпечення інформацією про території Києва; 
  3. Залучення вітчизняних та зарубіжних суб‘єктів культурної та бізнесової діяльності в сферах нерухомості;
  4. Надання експертних послуг (реставрація, збереження та використання пам‘яток) власникам та користувачам пам‘яток (приміщень в них).

Аудиторія проекту

1) люди з активною громадською позицією; 2) представники наукових та культурних установ; 3) власники туристичних бізнесів; 4) користувачі (власники та орендатори) будівель та приміщень пам‘яток.

Проектом заплановано, при поетапному розвитку, охоплення додаткових інформаційних сервісів, які будуть працювати із ширшим колом споживачів та надавати більше інформації. Для розширення кола взаємодії в  сфері культурної спадщини, основа проекту буде включати додатково:  1) аналітично-новинний портал; 2) програмні і 3) поліграфічні версії довідників та путівників по Києву.